Våre ansatte

Rørleggermester Gunnar Andre Ludvigsen

Gunnar Andre Ludvigsen
Innehaver
Rørleggermester


Telefon: 22 72 97 04
Gunnar@rorleggersentralen.no

Anders Berge

Anders Berge
Daglig Leder 



Telefon: 23 03 54 00
Anders.berge@rorleggersentralen.no

Einar Kjus

Einar Kjus
Teknisk Sjef / Rørleggermester
Styremedlem i Rørentreprenørene
Sensor i prøvenemda – svenneprøver

Telefon: 22 72 97 06
Einar@rorleggersentralen.no

Ole G Ronten

Ole G. Rontén
Kunde- og prosjektansvarlig
Rørleggermester


Telefon: 90 01 21 80
Ole@rorleggersentralen.no

Gry-Kathrin Ludvigsen
Markedsansvarlig


Telefon: 22 72 97 03
Gry@rorleggersentralen.no

Person Ikon - mangler bilde

Celina Ludvigsen
Markedsføring


Telefon: 23 03 54 00
Celina@rorleggersentralen.no

Adrian Bach

Adrian Bach
Key Account Manager Leder


Telefon: 94 17 15 05
Adrian@rorleggersentralen.no

Vigdis Sømhovd

Vigdis Sømhovd
Administrasjon


Telefon: 23 03 54 00
Vigdis@rorleggersentralen.no

Andrea Ludvigsen

Andrea Ludvigsen
Trainee


Telefon: 22 72 97 09
Andrea@rorleggersentralen.no

Robin Mørk

Robin Mørk
Service- og prosjektleder
Rørleggermester

Telefon: 23 03 54 00
Robin@rorleggersentralen.no

Person Ikon - mangler bilde

Brian Kiplangat
Rørlegger

 

Telefon: 23 03 54 00
post@rorleggersentralen.no

Aksel Halvorsen

Aksel Halvorsen
Rørlegger


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Henrik Eikeland
Rørlegger


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Anders Engen

Anders Engen
Rørlegger


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Kevin Vian

Kevin Vian
Rørlegger


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Einar Stubberud

Einar Stubberud
Rørlegger / Spyleoperatør


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Person Ikon - mangler bilde

Steffen Mosling
Rørlegger

 

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Sander

Sander Løw Dengin
Rørlegger

 

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Person Ikon - mangler bilde

Martin Arneld
Rørlegger

 

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Mergim Bicaj
Rørlegger

 

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Stian Næss

Stian Næss
Spyleoperatør / Leder spyleavdelingen

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Oscar Mølmann

Oscar Mølmann
Rørlegger / Spyleoperatør


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Erik Vatle
Rørlegger /Spyleoperatør


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Sigurd Skirung

Sigurd Skriung
Rørlegger / Spyleoperatør


Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no