Våre ansatte – Rørlegger Sentralen AS

Rørlegger Oslo - Rørlegger Sentralen AS

Gunnar Andre Ludvigsen
Innehaver
Rørleggermester
.

Telefon: 22 72 97 04
Gunnar@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Anders Berge
Daglig Leder
Leder spyleavdelingen
.

Telefon: 23 03 54 00
Anders.berge@rorleggersentralen.no

Rørlegger Oslo - Rørlegger Sentralen AS

Einar Kjus
Teknisk Sjef / Rørleggermester
Styremedlem i Rørentreprenørene
Sensor i prøvenemda – svenneprøver

Telefon: 22 72 97 06
Einar@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Ole G. Rontén
Kunde- og prosjektansvarlig
Rørleggermester
.

Telefon: 90 01 21 80
Ole@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Gry-Kathrin Ludvigsen
Markedsansvarlig

Telefon: 22 72 97 03
Gry@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Celina Ludvigsen
Markedsføring

Telefon: 23 03 54 00
Celina@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Adrian Bach
Key Account Manager Leder

Telefon: 94 17 15 05
Adrian@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Tore Ovesen
Key Account Manager

Telefon: 90 89 09 71
Tore@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Vigdis Sømhovd
Administrasjon

Telefon: 23 03 54 00
Vigdis@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Andrea Ludvigsen
Trainee

Telefon: 22 72 97 09
Andrea@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Ståle Skriung
Rørleggermester / Spyleoperatør

Telefon: 22 72 97 07
Stale@rorleggersentralen.no

Rørlegger Oslo - Rørlegger Sentralen AS

Robin Mørk
Service- og prosjektleder
Rørleggermester

Telefon: 23 03 54 00
robin@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Aksel Halvorsen
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Rørlegger Oslo - Rørlegger Sentralen AS

Henrik Eikeland
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Jonathan Varcoe
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Kevin Vian
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Stilling ledig 
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Anders Engen
Rørlegger

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Oscar Mølmann
Rørlegger / Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Einar Stubberud
Rørlegger / Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Sigurd Skriung
Rørlegger / Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Erik Vatle
Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no

Om oss - Rørlegger Sentralen AS

Stian Næss
Spyleoperatør

Telefon: 23 03 54 00
Post@rorleggersentralen.no